O nás

Spoločnosť GPS Trade je založená odborníkmi z oblasti personalistiky od roku 2007. Poskytujeme komplexné služby v oblasti personálneho poradenstva, zaisťovania komplexných služieb outsourcingu – prenájme pracovných síl v rámci Európskej Únie.

V posledných rokoch sa GPS Trade vyprofilovala ako  špecialista na sprostredkovanie práce pre elektrikárov a inštalatérov hlavne do Nemecka a Rakúska, ako aj do iných krajín EU. Spolupracujeme s množstvom partnerov v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku. Našimi partnermi sú partnerské personálne spoločnosti ako taktiež priamo zamestnávatelia.

Sme mladá, dynamicky rastúca spoločnosť. Špecializujeme sa na pracovné pozície hlavne v oblasti elektromontáží, elektroinštalácií na stavbách, cez odborné pozície v stavebníctve ako aj pracovné pozície pre inštalatérov-vodárov.

Naším záujmom je služby nielen neustále rozširovať o nové ponuky, ale predovšetkým neustále zvyšovať kvalitu našich služieb.Prostredníctvom našich služieb poskytujeme partnerom efektívne riešenie pokrytia dočasných zdrojov.

Disponujeme odborným personálnym tímom pracovníkov, ktorí spĺňajú najvyššie požiadavky kladené na odbornú prípravu a profesijné schopnosti. V realizačnom tíme našej spoločnosti pracujú ľudia s dlhodobými skúsenosťami v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov.

POVOLENIA A CERTIFIKÁTY

Povolenie MPSV SR  AA/2008/12083/4437/OISS                                                     plumbing-840835_1920     

Tešíme sa na stretnutie s Vami.